Piszą o nas

 

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu za przemiły pobyt, gościnność, opiekę i uśmiech. Szczególne podziękowania dla pani Madzi za indywidualne podejście do klienta oraz pani kucharce za przepyszne soczki i sałatki. Również dziękujemy pani Edytce i Krysi za życzliwe przyjęcie i miła obsługę oraz trenerom Agatce i Łukaszowi za ciekawe zajęcia i spacery nordic – walking.

Autor: Maria i Kasia,Wrzesień 2019

Przyjechałam tutaj 7/20/19 i byłam na warzywach przez 5 tygodni i później 5 tygodni na 1200. Chciałabym podziękować wszystkim którzy mi pomogli osiągnąć sukces.

Autor: Ania, Wrzesień 2019

Dziękuję za bardzo miłą atmosferę “domową”, przepyszne jedzenie. Podziękowania za opiekę i pyszne jedzenie. Wrócę tu na pewno 5 raz. Ps. Personel bardzo dobry wykwalifikowany. Całusy

Autor: Basia, Legionowo, Wrzesień 2019

Dziękujemy bardzo całemu personelowi za miły pobyt w waszym ośrodku, szczególnie pani Madzi za jej urok osobisty i uśmiech. Paniom Krystynie i Edytce za miłe przyjęcie, pani Kucharce za urozmaicane, smaczne posiłki. Trenerom za usprawnienie nas oraz wiarę w mięśnie nasze. Pobyt zostanie w naszych pamięciach, ekipa była super.

Autor: Jagoda, Ela, Nina, Kasia, Wrzesień 2019

Jedyny minus to za duuży basen, który był otwarty raz dziennie, tylko przez godzinę. Właściciele powinni to zmienić. W innych ośrodkach, baseny są czynne nawet od 6 do 24 lub od 8 do 21. W dniu przyjazdu, niestety nie było możliwości skorzystania z basenu, a przyjechałyśmy na kolację. Na stronie internetowej zapewniano wejście na basen, niestety nie dla nas.

Autor: Hania, Sierpień 2019

Dziękuję za pobyt w Waszym Ośrodku.
– za serdeczne przyjęcie już od pierwszego telefonu pani Madzi i pani Krysi,
– za uprzejmość całego personelu,
– za smaczne posiłki,
– za dobrze zorganizowane zajęcia sportowe

Życzę wiele pomyślności w dalszym rozwoju Waszego Ośrodka.

Autor: Halina, Sierpień 2019

Dziękujemy! Wspaniały pobyt, Smaczne jedzenie, przemiły personel. Całuski dla p.Madzi. Bardzo miło spędzony czas.

Autor: Anita, Marta, Lipiec 2019

Dziękujemy serdecznie za serdeczną i miła obsługę. Miły pobyt na pewno tu wrócimy. Serdeczne pozdrowienie dla Pani Madzi, która umilała nam miłe chwilę.

Autor: Siostry, Warszawa, Lipiec 2019

Dziękuję za miły pobyt. Czekam na basen !

Autor: Kasia, Lipiec 2019

Dziękujemy za wszystko. b.miłą obsługę, dobre jedzenie świetną organizację, za piękne okolice i za tyle zdrowia.

Autor: Kasia i Franco, Lipiec 2019

Ubyło nam razem 7 kg, ale w głowie i sercu przybyło nam wiele cennych i “zdrowych ” wskazówek zdrowotnych. Do zobaczenia.

Autor: Aga i Władek, Lipiec 2019

Super ośrodek, smaczne jedzenie , na pewno tu wrócę, POLECAM!

Autor: Ewelina,Katowice, Marzec 2019

Fantastyczne miejsce dla osób chcących oczyścić organizm przy pomocy diety dr Dąbrowskiej.Pełne zaplecze,zorganizowany świetnie czas z zajęciami ruchowymi,przemiła obsługa ,przepyszne jedzenie.Możliwość skorzystania z kapsuły spa i innych zabiegów. Bardzo przyjemny ośrodek, polecam.

Autor: Maria, Marzec 2019

Bardzo dziękujemy za:
– miłe przyjęcie i fantastyczną obsługę,
– rewelacyjny pobyt
– bardzo smaczne posiłki