Piszą o nas

 

Dziękujemy za gościnę. Zawsze uśmiechniętą minę. Za życzliwości i za wsparcie. I za swoich serc otwarcie. Dziękujemy za jedzenie i za ciała oczyszczenie. Coś dla ciała i dla ducha Uśmiech, wiara i otucha. Atmosfera tu wspaniała Super też ekipa cała. I za rok tu przyjedziemy. Pięknie znów wypoczniemy.

Autor: wczasowicze, Sierpień, 2019

Fantastycznie spędzony czas. Kiedyś tu jeszcze przyjadę. Dziękuję za wszystko.

Autor: Monika, Sierpień 2019

Dziękujemy za fantastyczny pobyt w atmosferze pełnej radości i uśmiechu, rozrywki, wyluzowania od dnia codziennego, za świetne ćwiczenia w basenie, plenerze i sali gimnastycznej, doskonała kuchnię, przemiłą obsługę całego personelu, a niesamowitą panią Ewę, która każde nasze życzenia spełniała natychmiast i wszystko było dla nas. Świetny turnus i ludzie. Do zobaczenia w tym składzie. Na pewno przyjedziemy.

Autor: Bliźniaczki Barbara i Małgorzata, Sierpień 2019

Super miejsce z ekstra załogą, fajne ćwiczenia poruszające największych leniwców. Obsługa zawsze gotowa do pomocy stająca na wysokości zadania. Tak nam się u was podobało, że pewnie jeszcze wrócimy 🙂

Autor: Agnieszka, Małgorzata, Ewa, Czerwiec 2019

Dziękujemy za wspaniały tydzień spędzony w tym ośrodku. Jesteśmy wypoczęte psychicznie i odchudzone kilka kg (5kg) i dużo sprawniejsze. Obsługa fantastyczna,a Pani Ewa starała się z całych sił, aby każdy był zadowolony. Będziemy polecać innym Ten Ośrodek, Jeszcze tu wrócimy.

Autor: Agata, Jadwiga, Czerwiec 2019

To wspaniałe, zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Nawet pogoda była w pakiecie. Personel to najlepsze co ośrodek posiada. Wspaniałe trenerki, Panie w kuchni z uśmiechem i serdecznością doprawiają suróweczki. Czysto, pachnąco, polecam. Pani Ewa daje tyle serca  i otuchy, nawet jak nie przytyję to tu wrócę.

Autor: Helena, Maj 2019

Pobyt udany, pogoda dopisała, wrócimy tu

Autor: Alfreda, Andrzej, Maj 2019

Witam serdecznie, Przez ostatni tydzień miałem okazje gościć w Państwa ośrodku Madohora jak i korzystać z usług świadczonych w ramach programu rewitalizacji organizmu. Pozwoliłem sobie na kontakt ze względu na bardzo miły fakt. Otóż, w życiu jak i w obsłudze trafiamy na rożne sytuacje te przykre i mile, aczkolwiek to co przyjemne ciężko jest nam pochwalić. Jestem osobą, która takie fakty docenia stąd mój email. Pragnę pogratulować zespołu który na co dzień opiekował się nami przez tydzień. Gratuluje współpracowników pełnych kultury, oddanych swojej pracy w szczególności gratuluje kierowniczki Pani Ewy (w okularach nie pamiętam nazwiska) która jest wizytówką firmy godną docenienia i uznania jej pracy. Mam nadzieje, że nie zbagatelizują Państwo mojego emaila i zgodnie z Państwa zasadami docenią ten fakt. Życzę wszystkiego dobrego oraz sukcesów w biznesie.

Autor: Robert Waldemar Kubaś, Styczeń 2019

Serdecznie dziękujemy za życzliwość, serdeczność, i troskę jaką obdarowaliście nas tutaj w czasie pobytu. Życzymy wiele sukcesów w propagowaniu zdrowego odżywiania wg. diety dr E.Dąbrowskiej.

Autor: Aneta Stachurka, Katarzyna Stachurka, Lipiec 2018

Jeśli chcesz znów zabłysnąć grubasku kochany wal do Madohory prosto jak do mamy

Autor: Mariola Gruszka, Czerwiec 2018

Dziękujemy za mile spędzony czas, intensywne ćwiczenia, smaczne posiłki a przede wszystkim miłą obsługę

Autor: Bilska Anna, Czerwiec 2018

Dziękujemy za miły pobyt, wspaniałą atmosferę.

Autor: Teresa Klimek, Henryka Mika, Czerwiec 2018

Dziękujemy za miły, relaksujący pobyt, życzliwość i wspaniałą obsługę, skuteczne odchudzanie dietą owocowo-warzywną oraz profesjonalne zajęcia gimnastyczne, dzięki którym wyglądamy i czujemy się jak MISS 50+. Tak trzymać  Do zobaczenia

Autor: Pasich Halina, Czerwiec 2018

Niespotykany miły i czarujący personel. Działające cuda dieta, dobre powietrze i pogoda sprawia, że będziemy mile wspominać pobyt w Madohorze.

Autor: Ławniczak Ewa, Marzec 2018

Tydzień upłynął bardzo szybko, waga spadła, wyjeżdżamy z ośrodka z miłymi wspomnieniami niezmiernie miłych ludzi którzy tu pracują.

Autor:  Stawowczyk Barbara, Marzec 2018

Wspaniała atmosfera, super masaże, tygodniowy pobyt upłynął bardzo szybko, super obsługa, świetny personel, dziękujemy za wszystko, do zobaczenia bo na pewno tu wrócimy.

Autor: Wycieczka zawodoznawcza młodzieży z zespołu szkół im. Wincentego Witosa z Suchej Beskidzkiej, Marzec 2018

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie , bardzo wysoko oceniamy wasze zawodowe działania w pełni podpisujemy się pod Państwa profesjonalizmem. Opiekunowie grupy : Danuta Prudel Nowak – wicedyrektor  ZS im. W.Witosa , Janina Hulbój Zofia Baboll – nauczyciele przedmiotów gastronomicznych

Autor: Aneta, Marzec 2018

Rewelacyjny ośrodek , zabiegi , dieta b. syta, efektem spadek m.ciała i znakomite samopoczucie. Polecam.  Z podziękowaniem dla całego personelu

Gdy w Madohorze czas spędzamy, to potem

1) szczęśliwsi
2) zdrowsi
3) szczuplejsi
4) sprawniejsi
5) i pełni zapału do dalszej walki
Wyjeżdżamy 🙂 Do zobaczenia znów

Autor: Ewa, Styczeń 2018

Posłuchajcie mili, czy zdrowy, czy chory Każdy zawsze ciągnie tu do MADOHORY. Madohora z soków no i z jarzyn słynie. I choć ma 3 lata tradycja nie zginie . Trawy dużo dają, zupy nie żałują. Cudownie podane, pięknie dekorują. Wspaniałą załoga, świetna atmosfera. Po takim pobycie znów chęci nabierasz. Mateusz wyciska z nas ostatnie soki. Rano nas rozciąga, w górę , w dół, na boki. Gimnastyka też nam daję w kość nie lada. A już na basenie całkiem nas rozkłada. I jak już wstajemy po takiej kuracji. Nie chce nam się 'seksu’ ani tej kolacji. I nasze kucharki, babki jak machiny Zarąbiście fajne z Madohory dziewczyny. Jestem przekonana moi kuracjusze, że po tej kuracji oczyścicie dusze. Wyczyszczone flaki , sylwetki jak łanie Za rok do Madohory znowu na spalanie

Autor: Styczeń 2018

Dziękujemy za super zorganizowanego Sylwestra, urocza atmosfera i szampańska zabawa. Na pewno wrócimy do Madohory!!!!

Pozdrawiamy.

Autor: Danuta Kryca, Styczeń 2018

Ośrodek niedawno przeszedł renowację, wszędzie bardzo czysto i schludnie. Wyżywienie urozmaicone i bardzo smaczne. Najbardziej jednak zachwyca obsługa – przemili ludzie którzy zawsze pomogą. Ogromny plus za basen i jacuzzi. Serdecznie polecam nie tylko wielbicielom diety dr Dąbrowskiej.

Autor:  Styczeń 2018

Serwują świetne turnusy odchudzająco-oczyszczające. W tydzień 3kg :

Autor:  Styczeń 2018

Jest super, wyżywienie bardzo dobre, na miejscu basen, sala do ćwiczeń, siłownia. Obsługa przemiła i kompetentna.

Autor: Styczeń 2018